O Unipak

Siedziba firmy znajduje się Sulęcinie w woj. lubuskim. W branży działamy od 2017r., specjalizujemy się w opakowaniach plastikowych. W swojej ofercie posiadamy kanistry oraz beczki plastikowe, a także płyty i wykładziny gumowe.

Nasze opakowania wyróżniają się jakością wykonania co potwierdzają posiadane atesty. 

Wyroby gumowe są najwyższej jakości i zostały wyprodukowane w Polsce.

Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem, zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

 

Naszej firmie przyświeca jeden cel – dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów do składowania różnorodnej zawartości. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż kanistrów, beczek i paletopojemników wykonanych z trwałych tworzyw sztucznych.

Opakowania dostępne w naszej ofercie wyróżnia przede wszystkim fakt, że posiadają atesty umożliwiające wykorzystanie do żywności, substancji chemicznych, a także paliw i ropy.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty z naszego asortymentu były bezpieczne oraz wygodne w użytkowaniu, dlatego każdy artykuł dostosowujemy do potrzeb różnych Klientów. Jako importer opakowań z tworzyw sztucznych z wieloletnim doświadczeniem regularnie poszerzamy swoją ofertę, starając się stale proponować Ci nowe rozwiązania!

Importer kanistrów plastikowych Unipak to firma, dla której kluczowymi wartościami są zadowolenie i bezpieczeństwo Klienta. Właśnie dlatego oferta składająca się z paletopojemników czy beczek plastikowych charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami, rzetelnością i terminowością realizacji zamówień oraz dostarczaniem wyłącznie sprawdzonych produktów.

Skontaktuj się z nami już dziś.

o