Beczki

Beczki

Potrzebujesz solidnego i bezpiecznego pojemnika do przechowywania przetworów lub artykułów UN? W ofercie naszego sklepu znajdziesz beczki do kontaktu z żywnością z atestem. To plastikowe opakowania o pojemności od 30 do 220 litrów wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki szczelnemu zamknięciu z deklem i obręczą z zamkiem dźwigniowym nadają się nie tylko do przechowywania stałej żywności, ale również cieczy - kompotów, kiszonych ogórków oraz odczynników chemicznych czy deszczówki.


Beczka plastikowa z tworzywa sztucznego z deklem to pojemnik wykonany z bezwonnego i bezsmakowego materiału, dzięki czemu bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi nie będzie miał negatywnego skutku na ich jakość czy zdrowie ludzi lub zwierząt. Pojemnik nie przyjmuje również zapachu od przechowywanych w nim materiałów i nadaje się do wielokrotnego użytku po wyczyszczeniu.


Atest dołączony do artykułów naszej produkcji zapewni Cię nie tylko o wysokiej jakości opakowań, ale również dostosowaniu do specyfiki przechowywanych towarów - UN, spożywczych, materiałów niebezpiecznych czy medycznych.

Beczka plastikowa z deklem 220L

Beczka plastikowa z deklem 220L

Niebieska beczka 220l z atestem do artykułów spożywczych oraz UN 
285,00 zł
o